Školní jídelna Mělník, příspěvková organizace
      Pražská 2817, 276 01 Mělník
      tel./fax: 315 623 046, e-mail:  jidelna@skolnijidelna.cz
 

 
 
 

 

 
 

  Odběr informací  - bezplatné zasílání novinek na váš e-mail 


Vážení spoluobčané, na našich www stránkách můžete využívat novou službu "ODBĚR INFORMACÍ". Tato nová služba umožňuje zasílání důležitých informací (a jídelníčků) na zaregistrované e-maily. Tento systém je pro vás zcela zdarma.

Informace nejdůležitější - jak službu získat :
Služba je poskytována všem zaregistrovaným občanům ve stejném rozsahu a zdarma. Stačí vyplnit příslušný formulář na této stránce a od následujícího dne vám přijde na uvedený e-mail krátká zpráva s oznámením, kdykoliv se na našich www stránkách (včetně jídelníčků) objeví jakákoliv novinka. Stejným způsobem můžete službu kdykoli zrušit.
 
Jelikož nevyžadujeme ani neshromažďujeme žádné další údaje, které by mohly vést ke ztotožnění dané osoby a kontaktní e-mail může být libovolný, (jaký si u jakéhokoliv poskytovatele služby založíte), nevyžaduje tato služba žádné další potvrzení v rámci podmínek GDPR!
   
   
Podle názoru Úřadu pro ochranu osobních údajů: "e-mailová adresa např. ve tvaru jan_novak@seznam.cz osobním údajem není, protože takovouto e-mailovou adresu si může založit kdokoliv a nevypovídá nic o svém majiteli."
 
  Přihlášení: 
Souhlasím s odběrem informací o novinkách na www stránkách školní jídelny Mělník. Napište Váš e-mail a slovo SOUHLASÍM (malá či velká písmena se nerozlišují).
  Odhlášení:  
Ruším svůj souhlas s odběrem informací o novinkách na www stránkách
školní jídelny Mělník. Napište Váš e-mail a slova RUŠÍM SOUHLAS (malá či velká písmena se nerozlišují).

© 2009-2011 Školní jídelna Mělník, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena

TOPlist TOPlist